پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
با حکم معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش:
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب شد
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در حکمی "سعید ستاری نایینی" را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب کرد.
 مهندس علیرضا صادق آبادی دیروز (سه شنبه 30 مهر 98) در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران گفت: بررسی شاخص های منابع انسانی در جلسات تعالی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نشان می دهد این مجموعه فضایی به وجود آورده که افراد در آن رشد کرده و تجربیات ارزشمندی را کسب می کنند.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه با هر موقعیتی که زمینه ساز رشد افراد شود، مخالفتی نکرده و نمی کنیم، از خدمات ارزشمند، نظم در فعالیت ها و به سرانجام رسیدن پروژه های باز آن شرکت از سوی حمیدرضا کریمی جعفری قدردانی و برای وی در سمت جدید در شرکت نفت فلات قاره آرزوی موفقیت کرد.

مهندس صادق آبادی، سعید ستاری مدیرعامل جدید شرکت ملی مهندسی و ساختمان را نیز جوانی باانگیزه، متخصص و دارای حسن شهرت و سلامت معرفی کرد و افزود: مطمئن هستیم با حمایت و همکاری مدیران شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت و مدیران ستاد، وی نیز پروژه های این شرکت را به سرانجام می رساند.

وی افزود:با همت مدیران شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت پروژه های این شرکت با موفقیت اجرایی خواهد شد
 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: امیدواریم فاز دوم و چهارم پالایشگاه آبادان با پشتکار و جدیت مدیران شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت هر چه سریعتر اجرایی شود.


در ادامه نشست، حمیدرضا کریمی ، مدیرعامل سابق شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، با بیان اینکه در طول یکسال فعالیت خود در این شرکت، ارتباط نزدیک و و تنگاتنگی را با سایر شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایجاد کرده است، تغییرات در اساسنامه شرکت، ایجاد کمیته های مختلف، آموزش نیروهای جوان در کنار مدیران باتجربه، شفاف سازی و ایجاد نظم مالی و اداری و تسری کرامت انسانی را از جمله اقدامات خود در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت برشمرد.

کریمی جعفری افزود: در این مدت توانستیم 6 پروژه ای که با زحمات مدیران قبلی رو به اتمام بود را به پایان برسانیم. 

سعید ستاری مدیرعامل جدید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نیز با اشاره به شرایط حساس داخلی و سخت بین المللی از اعتماد معاون وزیر نفت در این انتخاب قدردانی کرد.

ستاری در پایان افزود: امیدواریم هر چه سریعتر پروژه های پایان یافته را کاملا تحویل دهیم و پروژه های باقیمانده را نیز با همکاری و حمایت همه مدیران به مرحله بهره برداری برسانیم.


 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد