پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
رشد چشمگیر بررسی اسناد و مدارک پیمانکاران
رشد چشمگیر بررسی اسناد و مدارک پیمانکاران در بخش بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل نسبت به سنوات گذشته
با حمایت و تعهد و رهبری مدیرعامل شرکت، الزاماتHSE&PD جهت درج در پیمان طرح خط لوله ۳۰ اینچ انشعابی از خط لوله میعانات گازی عسلویه – بندرعباس تهیه و تدوین شده و جلسات توجیهی پیمانکاران مناقصه این طرح نیز برگزار شده است.

رییس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی مهندسی وساختمان نفت ایران خبر داد :

رشد چشمگیر بررسی اسناد و مدارک پیمانکاران در بخش  بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل نسبت به سنوات گذشته

به گزارش روابط عمومی، بهرام برزگر رییس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی مهندسی وساختمان نفت ایران گفت: با حمایت و تعهد و رهبری مدیرعامل شرکت، الزاماتHSE&PD  جهت درج در پیمان طرح خط لوله ۳۰ اینچ  انشعابی از خط لوله میعانات گازی عسلویه – بندرعباس تهیه و تدوین شده و جلسات توجیهی پیمانکاران مناقصه  این طرح  نیز برگزار شده است.

وی افزود : شرح الزاماتHSE&PD پیمان های ستادی شامل واحدهای فناوری اطلاعات ، حراست، خدمات دفتری و نگهداشت نیز جهت درج دراسناد مناقصه تهیه و تدوین شده است. همچنین گزارش " برنامه مديريت و پايش محيط زيست" پروژه خط انشعابی ميعانات گازي از پالایشگاه  نفت ستاره خلیج فارس به خط لوله نفت خام گوره به جاسک و پالایشگاه بندرعباس جهت ارائه به اداره كل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان تهیه و نهایی شد .

برزگر تصریح کرد : الزاماتHSE&PD طرح خط لوله بندرعباس، سیرجان، رفسنجان در سه گستره 1، 2و3 تهیه و تدوین شده است و ارزیابی کمی و کیفی اسناد مناقصه گستره های  فوق نیز صورت گرفته است .همچنین طرح جامع بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت های پیمانکاری از جمله قرارگاه خاتم الانبیا، جهاد نصر کرمان و  شرکت رامپکو مربوط به پیمانکاران طرح بندرعباس ،سیرجان و رفسنجان نیز بررسی و نهایی شده است.

رییس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی مهندسی وساختمان نفت ایران بیان کرد: در مقایسه با سال گذشته پیاده سازی الزامات بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل و بررسی اسناد و مدارک پیمانکاران با توجه به پروژه های جدیدی که  در شرکت شروع شده اند  با رشد قابل توجهی  مواجه بوده است. ​

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد