پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
با اجرای طرح‌های زیربنایی صنعت نفت در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران صورت گرفت:
افتتاح حدود 1000کیلومتر خط لوله انتقال فرآورده های نفتی در کشور با حضور مهندس زنگنه، وزیر نفت
به همت شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران حدود 1000کیلومتر خط لوله انتقال فرآورده های نفتی در قالب 3 طرح ملی صبح امروز، دوشنبه 4 اسفند99 به بهره برداری رسید.

​​به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، سعید ستاری نائینی، مدیرعامل این شرکت از افتتاح طرح های احداث خط لوله نائین / کاشان /ری به طول 420 کیلومتر، خط لوله شازند/ری به طول 293 کیلومتر و خط لوله تبریز / ارومیه به طول 220 کیلومتر خبرداد.

​سعید ستاری نائینی در توضیح مشخصات طرح احداث خط لوله انتقال فرآورده های نفتی شازند/ری گفت: این طرح با ظرفیت انتقال 300 هزار بشکه در روز به همراه ایستگاه حفاظت کاتدیک و توسعه تلمبه خانه های شازند، قم و ری در حال حاضر با ارزش 77 میلیون دلار به بهره برداری می رسد.
وی افزود: 900 هکتار تحصیل اراضی در این طرح انجام شده است و میزان اشتغال زایی این طرح در دوران ساخت 500 نفر و در زمان بهره برداری 70 نفر می باشد. 
مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با اشاره به طرح احداث خط لوله نائین / کاشان / ری گفت: این طرح با ظرفیت انتقال 200 هزار بشکه در روز با احداث مخازن تعادلی نائین و توسعه تلمبه خانه نائین و احداث تلمبه خانه کاشان همراه بوده است.
سعید ستاری نائینی در خصوص طرح احداث خط لوله تبریز /ارومیه گفت: این طرح با احداث 220 کیلومتر خط لوله 14 اینچ با ظرفیت انتقال حدود 100 هزار بشکه در روز و ساخت انشعابات به سمت سلماس و خوی همراه بوده است.
سعید ستاری نائینی تأکید کرد : در حال حاضر در این شرکت بیش از 1000 کیلومتر خط لوله دیگر و 15 ایستگاه و تلمبه خانه دیگر و همچنین مهمترین طرح پالایشگاهی کشور را در حال توسعه و پیشرفت داریم که اکنون در شرایط اوج تحریم ها و شرایط کرونایی در مسیر توسعه قرار دارد.
#پایان خبر

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد