پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

***سال 1400، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها***
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
انتصاب فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران
روز چهارشنبه، ۲۱ مهر، در جلسه‌ای با حضور فرهاد احمدی، مدیرعامل شرکت، سعید عبدالوند، فرمانده بسیج شرکت ملی پالایش و پخش و اعضای هیات مدیره شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، حکم انتصاب مسعود اشرفی گودرزی فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) به وی ابلاغ شد.

در ابتدای این جلسه فرمانده بسیج پالایش و پخش ضمن تبریک انتصاب مهندس احمدی، مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، گفت: پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) تاکنون عملکرد درخشانی داشته است و امید است در آینده نیز بیش از پیش بدرخشد. وی از خدمات سید محسن نقوی، فرمانده پیشین پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) و  عباس عباسیان، سرپرست فرماندهی این پایگاه در شش ماه گذشته تشکر و قدردانی کرد و مسعود اشرفی گودرزی را به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) منصوب کرد.

در ادامه فرمانده جدید این پایگاه  گفت: امیدوارم به لطف الهی بتوانیم در راه پیشبرد منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای رسالت شرکت، قدم‌های مثبت و مفیدی برداریم و برنامه های ابلاغی سازمان بسیج وزارت نفت را به نحو احسن انجام دهیم.

سپس مهندس احمدی مدیر عامل شرکت نیز با اشاره به اینکه بسیج در سازمان‌ها باید همنوا با فعالیت‌های شرکت باشد، گفت: بسیج ما باید بعد فنی و مهندسی آن برتر باشد و گام‌های موثری در راستای اهداف شرکت بردارد و توسعه صنعتی و توسعه اقتصادی ایجاد نماید.​

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد