پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

***سال 1400، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها***
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
بازدید مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از طرح احداث خط لوله تبریز /خوی /ارومیه
مهندس احمدی، مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و هیئت همراه از مسیر خط لوله تبریز/ خوی/ ارومیه، طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۱۷ و ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ) بازدید کردند.

​طرح احداث خط لوله تبریز/ خوی / ارومیه با هدف انتقال ۶۵ هزار بشکه فرآورده های نفتی در روز از تبریز به ارومیه و حذف تردد حدود ۵۰۰ دستگاه نفت کش از جاده های ترانزیت کشور اجرا شده است و طرح تکمیل تاسیسات و خط لوله تبریز /خوی/ ارومیه با هدف تجهیز این خط لوله به سیستم هوشمند و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و افزایش عمر مفید خط لوله در دستور کار قرار گرفته است.

در توضیح احجام این پروژه می توان به تهیه و نصب سه دستگاه الکترو پمپ در تأسیسات تبریز با قدرت یک مگاوات، تهیه و احداث ۲۶۰ کیلومتر کابل فیبر نوری در مسیر خط، احداث ۲۴ کیلومتر خط لوله ۱۰ اینچ انشعاب خوی و احداث پایانه های برقی اشاره کرد.
​همچنین احداث ۳۶ کیلومتر جاده سرویس در مسیر خط لوله به صورت مخلوط ریزی و بستر سازی، احداث دو ​واحد ایستگاه رادیویی در مسیر خط لوله تبریز به ارومیه و احداث تأسیسات میان مسیری انشعاب خط لوله ۱۰ اینچ به خوی از دیگر اقدامات این پروژه خواهد بود.
میزان سرمایه مورد نیاز طرح تکمیل تاسیسات خط لوله تبریز/ خوی/ ارومیه ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال می باشد که مشارکت کیامکی جلفا و پارسیکان ایران بصورت EPC پیمانکاری این پروژه را برعهده دارند.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد